Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
Терміни подання статистичної звітності у липні 2020 року
Контрастна версія
Звичайна версія

Терміни подання статистичної звітності у липні 2019 року

Не пізніше 2 липня

ф.№37-сг (місячна) "Звіт про збирання врожаю сільськогосподарських культур" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

-ф.№24-сг (місячна) "Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин"– подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

Не пізніше 3 липня

-ф.№1-ціни (житло) (квартальна) "Звіт про ціни на ринку житла" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, що здійснюють будівництво житлових будівель, визначені за переліком органів державної статистики; юридичні особи – агентства нерухомості. 

Не пізніше 4 липня

-ф.№4-мтп (місячна) "Звіт про використання та запаси палива" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які використовують та/або мають у запасах паливо.

-ф.№1-торг (місячна) "Звіт про товарооборот торгової мережі" – подають юридичні особи.

-ф.№1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу" – подають юридичні особи та фізичні особи –підприємці.

-ф.№1-опт (місячна) "Звіт про обсяг оптового товарообороту" – подають  юридичні особи.

-ф.№1-ПО (місячна) "Звіт про виробництво продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення"– подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які виробляють продукцію військового та спеціального призначення.

-ф.№1-П (місячна) "Звіт про виробництво промислової продукції за видами"– подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб та фізичні особи-підприємці, які займаються економічними видами діяльності промисловості.

-ф.№11-заг (квартальна) "Звіт про надходження сільськогосподарських тварин на переробні підприємства" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють виробництво м`яса та мають власні або орендовані потужності для забою тварин сільськогосподарських живих, за переліком, визначеним органом державної статистики.

-ф.№13-заг (квартальна) "Звіт про надходження молока сирого на переробні підприємства" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які мають власні або орендовані переробні потужності та здійснюють перероблення молока сирого.

Не пізніше 5 липня

-ф.№51-авто (місячна) "Звіт про перевезення вантажів та пасажирів автомобільним транспортом"– подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, основним або одним з видів економічної діяльності яких є комерційні вантажні й (або) пасажирські автоперевезення.

-ф.№1-субсидії (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій" – подають  структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад.

-ф.№21-заг (місячна) "Звіт про реалізацію продукції сільського господарства"– подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

-ф.№1-зерно (місячна) "Звіт про надходження культур зернових і зернобобових та олійних на перероблення та зберігання" – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які мають власні або орендовані потужності та здійснюють перероблення чи зберігання культур зернових і зернобобових та олійних.

-ф.№2-етр (місячна) "Звіт про роботу міського електротранспорту" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють перевезення пасажирів трамваями, тролейбусами, метрополітенами та міською електричкою.

-ф.№5-НО (наука/оборона) (квартальна) "Звіт про виконання державного оборонного замовлення на науково-дослідні й дослідно-конструкторські роботи та роботи за іншими напрямами" – подають юридичні особи, які виконують державне оборонне замовлення, крім напрямів: поставка, ремонт та модернізація озброєння, військової та спеціальної техніки.

Не пізніше 8 липня

-ф.№51-ЦА (місячна) "Звіт про основні показники роботи авіаційного підприємства" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які обслуговують відправлення, прибуття пасажирів (пошти, вантажів) й (або) виконують перевезення пасажирів (пошти, вантажів) власним та орендованим парком повітряних суден.

-ф.№1-ПВ (місячна) "Звіт із праці" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб за переліком, визначеним органами державної   статистики.

-ф.№1-ПВ (квартальна) "Звіт з праці" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб.

-ф.№1-кб (місячна) "Звіт про виконання будівельних робіт"– подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють будівельну діяльність.

-ф.№10-зез (квартальна) "Звіт про прямі іноземні інвестиції" – подають юридичні особи (крім банків), які одержали прямі інвестиції  від нерезидентів, постійні представництва нерезидентів в Україні.

-ф.№13-зез (квартальна) "Звіт про прямі інвестиції за кордон" – подають юридичні особи (крім банків), які здійснили прямі інвестиції за кордон, мають структурні підрозділи за кордоном.

Не пізніше 10 липня

-ф.№9-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про експорт (імпорт) послуг" – подають юридичні особи, які здійснювали експортно-імпортні операції з послугами.
–ф.№1-ЕІО (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) продукції (товарів, послуг) військового призначення та подвійного використання" – подають юридичні особи та фізичні особи підприємці, які здійснювали експорт/імпорт продукції військового призначення та подвійного використання за дозволами Державної служби експортного контролю України на право здійснення відповідної міжнародної передачі товарів, послуг.
–ф.№5-ЗЕЗ (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування" – подають юридичні особи, які здійснюють експортно-імпортні операції з товарами, що не проходять митного декларування.
-№2К-П (квартальна) "Обстеження ділової активності промислового підприємства" - надають юридичні особи (підприємства).
-№2К-С (квартальна) "Обстеження ділової активності сільськогосподарського підприємства" - надають юридичні особи (підприємства).
-2К-Б (квартальна) "Обстеження ділової активності будівельного підприємства" - надають юридичні особи (підприємства).
-№2К-Т (квартальна) "Обстеження ділової активності підприємства оптової та роздрібної торгівлі, з ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів" надають юридичні особи (підприємства).
-№2К-СП (квартальна) " Обстеження ділової активності підприємства сфери послуг"надають юридичні особи (підприємства).
–ф.№1-ПО (поставки) (місячна) "Звіт про поставку продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення" – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які поставляють продукцію військового та спеціального призначення.

Не пізніше 12 липня

ф.№1-ПЕ (місячна) "Звіт про економічні показники короткострокової статистики промисловості" – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які займаються економічними  видами діяльності промисловості.

Не пізніше 15 липня

–ф.№1-заборгованість (ЖКГ) (місячна) "Звіт про оплату населенням житлово-комунальних послуг та електроенергії" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які мають на балансі або експлуатують житловий фонд (у тому числі об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи), надають населенню комунальні послуги, електроенергію.

-№14-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про придбання (продаж) товарів для забезпечення життєдіяльності транспортних засобів, потреб пасажирів та членів екіпажу"–подають юридичні особи, які здійснювали експортно-імпортні операції з товарами.

Не пізніше 22 липня

-ф.№14-зв’язок (квартальна) "Звіт про діяльність операторів, провайдерів телекомунікацій та поштового зв`язку" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб– оператори/провайдери поштового зв`язку, телекомунікацій, програмної послуги, користувачі радіочастотного ресурсу.

-ф.№1-ціни (пром) (місячна) "Звіт про ціни виробників промислової продукції"  – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які займаються економічними видами діяльності промисловості.

Не пізніше 25 липня

-ф.№31-авто (квартальна) "Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, основним або одним з видів економічної діяльності яких є комерційні вантажні й (або) пасажирські автоперевезення.

-ф.№1-Б (піврічна) "Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами" – подають юридичні особи (підприємства).

-ф.№2-інвестиції (квартальна) "Звіт про капітальні інвестиції"– подають юридичні особи– підприємства, установи, заклади, органи державної влади й органи місцевого самоврядування.

-фінансова звітність (квартальна) – подають усі юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форми власності, а також представництва іноземних суб’єктів господарської діяльності, які зобов’язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність згідно із законодавством.

-ф.№1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі"– подають юридичні особи.

-ф.№3-торг (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі"– подають юридичні особи.

-ф.№1-послуги (квартальна) "Звіт про обсяги реалізованих послуг"– подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, для яких надання послуг є основним видом економічної діяльності.

Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech